Zwycięskie Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

  25 X 2019 r. w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowały w nich dwie drużyny dziewcząt i dwie chłopców. Udowodniliśmy, że jesteśmy prawdziwą potęgą w biegach przełajowych. Złoto w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej wywalczyły drużyny dziewcząt młodszych i starszych, brązowe medale przypadły chłopcom starszym, młodsi zaś po zaciętej walce uplasowali się na czwartym miejscu.

Złota drużyna dziewcząt młodszych wystąpiła w składzie: Fabiana Chudyga, Ewa Jarczak, Laura Krasny, Hanna Lipian,  Magdalena Puźniak, Hanna Stefanik, Paula Witkowska. Ich opiekunami byli Rafał Hek i Ewa Wolanin-Bukała.

Zwycięską drużynę dziewcząt starszych tworzyły: Natalia Bondyra, Kinga Chwedun, Jagoda Grzeszczuk, Konstancja Karwan, Magdalena Kata, Nikola Kiszczak, Julia Krawczyk, Karolina Kuć, Gabriela Mróz. Opiekowali się nimi Wojciech Przybyła i Bartłomiej Jadczyszyn. Gratulujemy serdecznie naszym sportowcom! Za dziewczęta będziemy trzymać kciuki w ogólnopolskich rozgrywkach!

bry02294

bry02308