Wspaniały start żeńskich sztafet w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej

  29 X 2019 r. w Olszynie odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasze miasto reprezentowały trzy drużyny, dwie drużyny dziewcząt z naszej szkoły oraz jedna drużyna chłopców młodszych ze Szkoły Podstawowej nr 3. Nasze drużyny spisały się rewelacyjnie, zajmując czwarte miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci oraz szóste miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po tych zawodach możemy śmiało powiedzieć, że mamy jedne z najmocniejszych żeńskich sztafet w Polsce. Nasze dziewczęta są wspaniałe!

Czwarta drużyna w Polsce wystąpiła w składzie: Fabiana Chudyga, Ewa Jarczak, Martyna Jarczak, Julia Kłos, Milena Kozłowska, Laura Krasny, Hanna Lipian,  Emilia Nowak, Magdalena Puźniak, Hanna Stefanik, Paula Witkowska. Ich opiekunami byli Rafał Hek i Ewa Wolanin-Bukała.

Drużyna dziewcząt starszych, które zajęły szóste miejsce w kraju, wystąpiła w składzie: Natalia Bondyra, Kinga Chwedun, Jagoda Grzeszczuk, Konstancja Karwan, Magdalena Kata, Nikola Kiszczak, Maja Korzeń, Julia Krawczyk, Karolina Kuć, Gabriela Mróz, Kaja Wawrzusiszyn. Ich opiekunem był Wojciech Przybyła.

bry02965

bry02998