Konkurs na recenzję rozstrzygnięty!

Uczniowie naszego gimnazjum napisali najciekawsze recenzje w konkursie „Przeczytałem – polecam” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Lubelskim.

Była to już trzecia edycja konkursu, w którym uczestnicy pisali recenzje przeczytanych przez siebie książek. Do biblioteki wpłynęło 45 prac, połowę z nich napisali nasi uczniowie. 22 I 2016 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i osobom wyróżnionym. Wśród trojga laureatów znalazło się dwóch naszych uczniów: Patryk Luty z klasy I d oraz Szymon Krupa z klasy III d – uczniowie p. Anny Wolczyk. Wyróżnienie otrzymała Katarzyna Żmuda z klasy III e – uczennica p. Doroty Wysockiej. Gratulujemy autorom najlepszych recenzji! Jesteśmy z was dumni!