„Dzień disco polo”

W piątek 5 II 2016 r. ostatnim Dniem Samorządu Uczniowskiego okazał się długo wyczekiwany „Dzień disco polo”. Uczniowie z naszego gimnazjum zaskoczyli wszystkich swoimi różnorodnymi, kolorowymi kreacjami. Muzyczne konkurencje prowadzili: Ela Gabryel z klasy 3 b i Mikołaj Łaba z klasy 3 d. Para mimo  trudności (pojawienia się obok przedstawicieli klas czwartej grupy – „umownego przedszkola”), świetnie sobie poradziła. Konkurencje, jakie rozegrano dzisiejszego dnia, to: karaoke, konkurs na przeredagowaną piosenkę, zabawa w krzesełka i wiele, wiele innych, które są uwiecznione na fotografiach.

W ostatniej konkurencji na najlepszy strój w konwencji disco polo wygrał prowadzący – Mikołaj Łaba, miss dnia została Basia Piechnik z klasy 2 d.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznych Dniach Samorządu Uczniowskiego i zapraszamy za rok, kiedy to kolejne klasy będą miały pełne pole do popisu.

Barbara Mickiewicz, klasa III d

.