Stypendia za I semestr

        Podsumowaliśmy I semestr nauki w roku szkolnym 2015/2016 i z dumą możemy zaprezentować nazwiska naszych uczniów, którym przyznane zostały stypendia. Komisja stypendialna działająca w naszym gimnazjum, po wnikliwym rozpatrzeniu wniosków, pozytywnie zaopiniowała 48 z nich.      

  

Stypendia za wyniki w nauce otrzymało 21 uczniów i są to:  

1.    Kapturkiewicz Cezary IIIa

2.    Wolczyk Karol III a

3.    Ferenc Jakub I d

4.    Paszt Natalia II d

5.    Szykuła Bartłomiej III b

6.    Krawczyk Natalia II b

7.    Jasińska Maja II c

8.    Kudyba Zuzanna II c

9.    Teterycz Katarzyna II c

10.  Mieszczakowska Weronika II d

11.  Piechnik Barbara II d

12.  Mickiewicz Barbara III d

13.  Łaba Mikołaj III d

14.  Buczkowska Ewa I d

15.  Mazur Barbara II b

16.  Świderek Michał II b

17.  Kielnik Julia II c

18.  Madej Natalia II d

19.  Mandziuk Agata II e

20.  Koperwas Aleksandra III a

21.  Nowosad Gabriela III b  

Natomiast stypendia sportowe za wysokie osiągnięcia w zawodach na szczeblu co najmniej wojewódzkim otrzymało 27 uczniów i są to:  

1.      Gęborys Jędrzej III d

2.      Gromek Sebastian III d

3.      Leńczuk Szymon III d

4.      Ożarowski Łukasz III d

5.      Wawrzusiszyn Patryk III d

6.      Żołkiewski Jan III d

7.      Gwizdała Patryk III e

8.      Wolczyk Karol III a

9.      Witkowski Jakub II c

10.  Borejczuk Michał II d

11.  Kluczek Karol II d

12.  Kowalczuk Piotr II d

13.  Kozdra Patrycja III d

14.  Skinder Monika II d

15.  Jagieła Natalia II d

16.  Madej Natalia II d

17.  Paszt Natalia II d

18.  Mazur Barbara II b

19.  Jasińska Maja II c

20.  Beba Paulina II c

21.  Borek Dominika I c

22.  Wawryszczuk Iga I a

23.  Berezecka Anna I d

24.  Wójtowicz Kinga I d

25.  Chromiec Natalia I d

26.  Mróz Marlena I a

27.  Rębisz Maja I b  

Wśród wyżej wymienionych uczniów  są tacy, którzy otrzymali zarówno stypendia za wyniki w nauce jak i za osiągnięcia sportowe. Należą do nich: 

1.      Paszt Natalia II d

2.      Madej Natalia II d

3.      Mazur Barbara II b

4.      Jasińska Maja II c

5.      Wolczyk Karol III a

Gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom!

 

 

 

 

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło Nas

0110487
dziś
w tym miesiącu
Wszyscy
0
0
110487