Program zajęć  w czasie ferii 2016

„FERIE Z SZACHAMI 2016”

15-19.02.2016, godz. 10:00-14:00 – sala SP2 (pan R. Żądło)

 

PROJEKT „DZIAŁAM WIĘC JESTEM”

16.02.2016, godz. 9:00- 14:00 (opiekun w szkole p. M. Kuśmierczyk)

17.03.2016, godz. 11:00 – 16:00 (, p. A. Biszczanik)

Projekt obejmuje cykl warsztatów nt. społeczeństwa obywatelskiego oraz komunikacji i współpracy w grupie, warsztaty prowadzone będą metodą dramy, a prowadzić będą : Agnieszka Skawińska i Dorota Kowalik – absolwentki Dramowej Akademii Wolontariackiej, realizowanej przez Stowarzyszenie Praktyków Dramy „ Stop Klatka” w Warszawie, obie panie to stażystki przy Stowarzyszeniu „ Stop Klatka”, realizatorki projektów dramowych „ Działaj lokalnie”

 

ZAJĘCIA ZWIĄZANE Z PROGRAMEM TRZYMAJ FORMĘ

18 i 25.02.2016 godz. 11:00 (p. D. Stefanik)

 

Rozwijanie zainteresowań z dziedziny religii 23.02.2016 godz.10:00 (ks. P. Antonik)

Zajęcia z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 25.02.2016, godz.10:00 (p. A. Świderek)

             ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE  DO EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH

·         Język polski – 15.02.2016 godz. 10:00 (p. D. Wysocka)

                       17.02.2016 godz. 10:00 (p. A.Wolczyk)

                        godz. 11:30 przygotowanie do konkursu Pijarowskiego (p. A.Wolczyk)

·         Język angielski – 15.02.2016 godz. 12:00 (p. M. Kowalska)

  15.02.2016 godz. 10:00 (p. K. Fedczyszyn)

  15.02.2016 godz. 11:00 (p. W. Kuśmierz)

·         Część przyrodnicza  - 15.02.2016 godz. 11:00 (p. E. Trzemżalska)

·         Matematyka 15.02.2016 godz. 13:00 (p. J. Mickiewicz)

           15.02.2016 godz. 9:00 (p. A. Kijko)

·         Historia i wos 15-17.02.2016 godz.10:00 (p. M. Gryglicki)

            16.02.2016 godz. 14:00 (p. M. Kuśmierczyk)

·         Język niemiecki – 23.02.2016, godz. 11:00 (p. M. Czernek)

    23.02.2016, godz. 11:00 (p .A. Krawczyk)

                ZAJĘCIA REKREACYJNO - SPORTOWE

·         Tenis stołowy – budynek gimnazjum (p. J. Światowiec)

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek godz. 14:00 (I tydzień ferii)

·         Piłka siatkowa dziewcząt sala SP 2 (p. I. Bender)

16.02.2016 -16:30

23.02.2016 – 16:30

·         Piłka koszykowa dziewcząt sala SP2 (p. I. Kata)

15.02.2016 -16:30

22.02.2016 – 16:30

·         Piłka ręczna dziewcząt hala LO(p. B. Onyszczuk)

18.02.2016 -17:00

25.02.2016 – 17:00

·         Piłka ręczna i nożna chłopców – hala LO (p. A. Jaremko)

18.02.2016 -17:00

25.02.2016 – 17:00

·         Obóz sportowo- wypoczynkowy (p. T. Wawrzusiszyn)

16-24.02.2016 – Krasnobród

·         Piłka koszykowa chłopców – sala SP2 (p. M. Dudziński)

19.02.2016 godz.18:00

 

 

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło Nas

0107975
dziś
w tym miesiącu
Wszyscy
14
33
107975