Wybory

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego

30 września 2013 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Spośród 50 członków SU kandydowało 39 uczniów, którzy chcieli podjąć się  kierowania społecznością szkolną. Głosowały 354 osoby na 402 uprawnione do głosowania.

Do Zarządu SU weszło pięć osób, które uzyskały najwięcej głosów. Są to:

1.     Damian Szuta z klasy III d – 41 głosów,

2.     Jakub Stromidło z klasy II c – 41 głosów,

3.     Magda Lipian z klasy III b – 27 głosów,

4.     Honorata Mosiądz z klasy II d – 23 głosy,

5.     Kamila Budzaj z klasy III c – 20 głosów.

Pozostałe osoby utworzyły Radę Samorządu Uczniowskiego.

14 października 2013 r. Zarząd SU wybrał osoby funkcyjne. Przewodniczącą SU została Magda Lipian, a jej zastępcą Damian Szuta. Funkcję sekretarza powierzono Kamili Budzaj, a skarbnika Honoracie Mosiądz. Jakub Stromidło został członkiem zarządu.

Po kilku kolejnych dniach 21 października na zebraniu całego SU wybrano przewodniczących poszczególnych sekcji. Izabela Putkowska (kl. III b) będzie kierować sekcją kulturalno – rozrywkową, Monika Budzanowska (kl. III c) sekcją porządkową. Aleksandra Bubczyk (kl. III b) pokieruje sekcją dekoracyjną. Cezary Kapturkiewicz stanie na czele sekcji informacyjnej.

Życzymy zapału i wielu pomysłów nowym władzom samorządu