Osiągnięcia Uczniów w roku szkolnym 2012/2013

IMIĘ I NAZWISKO
UCZNIA
KLASA
OSIĄGNIĘCIE UCZNIA
OPIEKUN
DODATKOWE
INFORMACJE
Ewelina Soluch
II C
Stypendystka Urzędu Marszałkowskiego
Finalistka kuracyjnego konkursu polonistycznego
Urszula Kędra Stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych
Michał Skop
II A
Stypendystka Urzędu Marszałkowskiego Urszula Kędra
-
Dawid Wolanin
III B
Stypendystka Urzędu Marszałkowskiego
Finalista konkursu krasomówczego
Urszula Kędra
-
Paweł Wojciechowski
II A
Finalista konkursu krasomówczego Urszula Kędra
-
Eliza Flondro
III B
Finalistka konkursu krasomówczego Urszula Kędra
-
Izabela Putkowska
II B
I Miejsce w konkursie poetyckim promującym twórczość poetów związanych z Tomaszowem
III Miejsce w II Powiatowym Festiwalu Piosenki Miłosnej

I Miejsce w IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i młodzieżowej w Tomaszowie Lub.
Urszula Kędra





Małgorzata Giska
-
Agata Szum
II A
II Miejsce w konkursie poetyckim promującym twórczość poetów związanych z Tomaszowem Urszula Kędra
-
Kamila Żurawska
II B
Wyróżnienie w konkursie poetyckim promującym twórczość poetów związanych z Tomaszowem Urszula Kędra
-
Karolina Pikuła
III A
Finalistka konkursu krasomówczego Dorota Wysocka
-
Maria Suchodolska
III B
I Miejsce w II Powiatowym Festiwalu Piosenki Miłosnej
II Miejsce w IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i młodzieżowej w Tomaszowie Lub.
Małgorzata Giska
-
Anna Karp
II A
II Miejsce w IV Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i młodzieżowej w Tomaszowie Lub. Małgorzata Giska
-
Hubert Bednarz
I B
Powiatowy konkurs plastyczny - organizator MBP w Tomaszowie Lub -I Miejsce Anna Woś
-
Katarzyna Krawczyk
II D
TDK w Tomaszowie Lubelskim „Boże Narodzenie w plastyce” - Nagroda Anna Woś
-
Magdalena Knap
III B
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Jan Paweł II - Patronem Rodzin" - wyróżnienie
Wojewódzki konkurs plastyczny „Najpiękniejsze zakątki Lubelszczyzny” - wyróżnienie
Anna Woś
-
Kacper Jarczak
I D
III Miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych Tomasz Wawrzusiszyn
-
Tomasz Stromidło
III D
XV Miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych Tomasz Wawrzusiszyn
-
Tomasz Stomidło
Jakub Chmiel
Jakub Ogorzałek
Jakub Beba
Maciej Działa
Sebastian Kozak
Adrian Mielniczek
Kacper Jarczak
Michał Syty
Adrian Bukała
III D
III D
III D
III D
III D
III D
III D
I D
I D
II C
IV miejsce na Wojewódzkich sztafetowych biegach przełajowych
10x1000 m (chłopcy)
Tomasz Wawrzusiszyn
-
Małgorzata Bębnik
Maciej Żądło
Marcin Molęda
Marcin Prus
II B
II A
II A
I B
II Miejsce na Mistrzostwach Województwa w Szachach Drużynowych Ryszard Żądło
-
Sylwester Bartosik
Wojciech Różaniecki
Andrzej Palak
Zuzanna Żukowska
Alana Kontkiewicz
III A
III B
I C
I D
II D
II Miejsce na Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym Drużynowym Janusz Światowiec
-
Jowita Mosiądz
III D
VI miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych Beata Onyszczuk
-
Reprezentacja Szkoły Dziewcząt
-
VIII Miejsce na Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800 Beata Onyszczuk
-
Oliwia Bednarz
II D
XI Miejsce na Wojewódzkich Biegach Przełajowych Beata Onyszczuk
-
Reprezentacja Szkoły Chłopców
-
V Miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Pływackiej Sztafecie 10x25 Artur Jaremko
Tomasz Wawrzusiszyn
-
Mandziuk Kamil
Droździel Jakub
Działa Maciej
Beba Jakub
Kozak Sebastian
Stromidło Tomasz
Ogorzałek Jakub
Czop Karol
Sendecki Dawid
Wawrzusiszyn Kamil
Świderek Przemek
Cioch Jakub
Skiba Karol
III D
III D
III D
III D
III D
III D
III D
III D
II D
II D
II D
III A
II A
I Miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w Piłce Siatkowej Chłopców Tomasz Wawrzusiszyn
-

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło Nas

0110487
dziś
w tym miesiącu
Wszyscy
0
0
110487