Nasza klasa II a

tyle wdzięku w sobie ma!

Dzisiaj opowiemy Wam o naszej klasie.

Chodzimy do klasy II a. Składa się ona z 30 miłych i uczynnych uczniów. Opiekę nad nami sprawuje Pani Anna Piotrowska. Mamy tutaj wielu przyjaciół, których bardzo lubimy i cenimy. Lubimy razem brać udział w konkursach, wycieczkach oraz zawodach. Naszym ulubionym zajęciem jest strzelanie z gumek recepturek. Szczerze przyznajemy, że jesteśmy zgraną klasą, co nas bardzo cieszy. Na lekcjach nie zawsze zachowujemy się idealnie, jednak uparcie pracujemy nad swoim charakterem i zachowaniem. Lubimy się uczyć oraz rozwiązywać różne ciekawe zadania. Jest wielu nauczycieli, których darzymy wielką sympatią. Mamy w klasie swojego TYGRYSKA. Jest w naszej klasie kilka bardzo mądrych osób. Staramy się uczyć jak najlepiej, choć nie zawsze nam to wychodzi. Cieszymy się z naszych wspólnych sukcesów, ale też smucimy się z porażek. Cieszymy się, że jesteśmy w jednej klasie już drugi rok. Nasza klasa jest najlepsza, doceniamy, że w niej jesteśmy i nie zamieniłybyśmy jej na żadną inną.