KLASA III B

Klasa jak każda inna-tak można określić naszą wspaniałą gromadkę, czyli klasę 3 b.

Składa się ona z 23 uczniów, a konkretnie z 13 dziewcząt i 10 chłopców. Jesteśmy niepowtarzalnym rocznikiem "98”. Nasz wygląd i styl nie różni się zbytnio od siebie . Przeważają osoby wysokie i szczupłe. Lubimy ubierać się modnie, ale zarazem sportowo i wygodnie. Często nosimy jeansy i luźne koszulki.

W nauce nie jesteśmy tak dobrzy jak w sporcie, gdzie wiedzie się nam naprawdę dobrze. Znane są nasze osiągnięcia w lekkoatletyce.
Nie jesteśmy zdyscyplinowani i często stajemy się leniwi i ospali. Łączą nas zainteresowania dotyczące muzyki oraz niechęć do nauki i nauczycieli :) Ponadto jesteśmy bardzo wyrozumiali i zgrani. Zawsze możemy na sobie polegać i w razie konieczności odpisać pracę domową.
Jako najstarsza klasa ze szkoły staramy się dawać młodszym przykład dobrego postępowania, co przejawia się w sumienności i grzeczności względem nauczycieli. Wiele zawdzięczamy również naszej wychowawczyni, która nie tylko uczy fizyki, ale uczy nas życia.

Teraz postaramy się krótko opowiedzieć coś o każdym z nas :

1. Małgorzata Bębnik – znana szachistka w całej szkole i nie tylko
2. Kacper Bielecki – mistrz Polski w rotax max challange Poland w kategorii seniorów

3. Aleksandra Bubczyk – chuda jak szczapa, sportowy talent naszego gimnazjum

4. Karolina Ciećko – siatkareczka
5. Filip Dubiński – największy mózg w klasie, który zna odpowiedź na wszystko
6. Natalia Dzida – malutka blondyneczka
7. Sylwia Graca – oszołom
8. Maciej Koper – spoko luz chłopak

9. Justyna Kucharska – gra na pianinie ^^
10. Szymon Leżak - nasz klasowy przystojniak
11. Magda Lipian- najlepsza królowa gimbazy , klasowa prymuska