KLASA I E

Klasa I E
Wychowawca
Pan Marek Gryglicki
To zdecydowanie najlepszy wychowawca i nauczyciel historii jaki mógł się naszej klasie trafić.

Ma świetny humor. Na jego lekcjach nie da się dostać minusów.

Nasza klasa jest wesoła. Wszyscy wszystkich lubią i ze wszystkimi żartują. Mamy fajnych nauczycieli, a szczególnie wychowawcę. Najbardziej lubimy godzinę wychowawczą, bo można „ porozrabiać”

Dominik Czop
Jest towarzyski i miły . Lubi sport oraz książki .

Jest dobry z wielu przedmiotów w szkole np. W-F.

Hubert Dąbrowski
Jest bardzo dobry jeżeli chodzi o sport .
Czasami potrafi czymś zaskoczyć . Jego najlepszym przyjacielem w klasie jest Michał Kołodziej. Jest dobry z matmy, fizyki i chemii.

Angelika Ostasz
Od paru dni jest wegetarianką . Lubi zwierzęta . Ma ciemne włosy i jasne oczy.
Jest wesoła i zabawna.

Gabriela Suchodolska
Potrafi bardzo ładnie śpiewać . Jest dobra z prawie wszystkich przedmiotów w szkole w tym matma, polski, angielski i inne. Jest skarbnikiem klasowym .

Dominika Fedczyszyn
Jest inteligentna i mądra . Chociaż nie lubi matematyki . Nienawidzi fingerboardu . Uwielbia tańczyć oraz lubi angielski.
Jest zabawna i potrafi robić śmieszne miny.

Julia Gałan
Ma blond włosy. Jest trochę niska ale mądra. Jednym z jej ulubionych przedmiotów jest język polski.

Kasia Żmuda
Jest przewodniczącą naszej klasy, Każdego lubi i nikogo nie dyskryminuje . Jest wzorem jeśli chodzi o naukę, jest zawsze wyluzowana .

Kasia Koper
Czasem na jakąś lekcje się nie nauczy ale zawsze się poprawi i nie popełnia tego samego błędu drugi raz . Jej najlepszą przyjaciółką w klasie jest Julia .

Julia Grześnikowska
Przyjaźni się z Kasią K. Lubi czytać książki, a szczególnie lubi serię Dom Nocy.

Martyna Witkowska
Tak jak Angelika nie lubi matematyki,
Kocha niemiecki . Ma ciemne włosy.
Lubi SMS-ować.

Szymon Jarechowicz
Dobrze się uczy ma charakterystyczny śmiech , lubi sport np. piłkę nożną oraz czytanie książek. Na matmie nosi przydomek ,,Sołtys’’.

Mateusz Dziura
Lubi dziewczyny oraz fingerboard dobrze się uczy, jest dobry z angielskiego, niemieckiego i matematyki. Ma charakterystyczne długie włosy do szyi.

Patryk Gwizdała
Najszybciej biega w klasie, lubi fingerboard oraz jazdę na deskorolce . Pani od matematyki mówi że jest porządny chłopak . Lubi piłkę nożną.

Bartosz Mazurek
Jest jednym z najbardziej ułożonych uczniów w naszej klasie. Nosi okulary,
szybko biega , i dobrze gra w nogę.
Bardzo dobrze się uczy. Jest zabawny i ,,umie tańczyć krakowiaka’’

Michał Kołodziej
Jest bardzo fajny, kulturalny, dobrze gra na pianinie ( od 5 lat ), głównie jazz. Jego dobrym przyjacielem jest Hubert .

Kuba Witkowski
Jego dobrą cechą jest to że jest śmieszny.
Każdego potrafi rozbawić swoim dowcipem . Jest inteligentny i mądry . Jego nowe przezwisko to ,, Żurek J ’’ .

Sebastian Piechnik
Jest śmieszny, zabawny i wesoły. Nosi okulary. Bardzo lubi j. niemiecki . Jego kolega ze szkolnej ławki jest Rafał Szwed.

Sebastian Kawka
Lubi sport . Jest bardzo szybki co przydaje mu się na W-F. Lubi grac na komputerze. Jest dość niski i ma czarne włosy .

Karol Raczkiewicz
Lubi fingerboard. Dobrze gra w nogę.
Lubi czytać książki oraz lubi j. niemiecki. Jest średniego wzrostu.

Rafał Szwed
Mały ale zwinny i szybki chłopak. Każdego lubi. Uprawia sport i lubi przebywać z dziewczynami. Jest bardzo zabawny i każdego potrafi rozśmieszyć

Arek Sendłak
Dobrze gra w piłkę nożną , jest szybki i zwinny. Przyjaźni się z Kacprem.

Kacper Soroczak
Lubi fingerboard i piłkę nożną, jest szybki co ułatwia mu to granie w piłkę.

Patrycja Kozioł
Jest bardzo miła i inteligentna .
Jest dobra z j. polskiego. Jest osobą spokojną i zabawną.

Monika Matej
Lubi się uczyć. Jest miła i koleżeńska.
Ma czarne włosy. Umie gotować. Jednym z jej ulubionych przedmiotów jest polski.

Interesuje się Japonią.

Asia Konopka
Trenuje tenis ziemny. Jest wysoka i szczupła . Ma dobre oceny z polskiego i matematyki. Lubi mangę i anime – tak jak Monika.

Ola Petela
Jest śmieszna, każdego potrafi rozbawić swoimi żartami. Każdy przedmiot w szkole jej jakoś idzie. Jej ulubiony przedmiot to plastyka.

Damian Piotrowski
Lubi Fingerboard oraz sport. Ma psa lubi czytać, grać na komputerze i serfować po Internecie. Ma ciemne włosy i jest wysoki.