SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia sportowe

Nasze dziewczyny z mistrzostwem województwa!

W piękny sposób zakończyły swoje zmagania w tegorocznych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt reprezentantki naszej szkoły. Po pewnej wygranej w Mistrzostwach Rejonu i wywalczeniu awansu do finału wojewódzkiego nasze dziewczęta nie widziały innej możliwości jak tylko zwycięstwo w tych zawodach. Finał tej imprezy organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy odbył się dnia 16.06.2021 w Chełmie.

Czytaj więcej »

Emilia brązową medalistką mistrzostw Polski

IMG_20200830_163938_1

  Emilia Sprzęczka z klasy VI c zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek w szachach błyskawicznych w kategorii do lat 12.

Czytaj więcej »

Wspaniały start żeńskich sztafet w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej

bry03673

  29 X 2019 r. w Olszynie odbył się Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Nasze drużyny zajęły czwarte miejsce w kategorii Igrzysk Dzieci oraz szóste miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Czytaj więcej »

Zwycięskie Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

bry02790

  25 X 2019 r. w Tomaszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Złoto w wywalczyły nasze drużyny dziewcząt młodszych i starszych!

Czytaj więcej »

Szachy na spartakiadzie

IMG_20190405_120301

  5 IV 2019 r. w sali gimnastycznej SP2 rozegrano turniej szachowy w ramach VIII Zamojskiej Spartakiady Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

Czytaj więcej »

XIX „Podkarpacka Szachownica”

podkarp2

  W dniach 9-10 II 2019 r. w Wysokiej k. Łańcuta rozegrano XIX Międzynarodowy Turniej Szachowy „Podkarpacka Szachownica”. W klasyfikacji do lat 15 Aleksandra Gromek zajęła 2, a Rozalia Wojtowicz 3 miejsce, Norbert Bukała był 4.

Czytaj więcej »

I Memoriał Szachowy im. Szymona Łuczki

Rach5

  2 II 2019 r. w Rachaniach spotkali się szachiści za sprawą V   Międzynarodowego Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Rachanie. Od tego roku zawody będą poświęcone pamięci tragicznie zmarłego mieszkańca gminy Rachanie, szachisty Szymona Łuczki.

Czytaj więcej »

X Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Chodel

IMG_1266

  27 I 2019 r. w Szkole Podstawowej w Chodlu rozegrano X Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Chodel. W zawodach wzięło udział 90 szachistów z Ukrainy, Lublina, Zamościa, Radzynia Podlaskiego. Nasze miasto reprezentowało 25 zawodników z klubu UKS Gim Dwójka, wśród nich uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej »

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych

Parczew3

  W Parczewie rozegrano finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w Szachach Drużynowych. Nasza tomaszowska „dwójka” w tym roku była bezkonkurencyjna, gdyż wygrała wszystkie swoje mecze i zdobyła tytuł mistrzów województwa!

Czytaj więcej »

X Barbórkowy Turniej Szachowy o „Kordzik Górniczy”

leczna2

  Niewiele czasu na odpoczynek mieli młodzi szachiści z Tomaszowa, gdyż już 2 grudnia (dzień po turnieju w Lublinie) udali się do Łęcznej na X Barbórkowy Turniej Szachowy o „Kordzik Górniczy”. W zawodach wzięło udział 86 szachistów, w tym 28 z tomaszowskiego klubu.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Facebook