SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Osiągnięcia sportowe

Rodzinnie przy szachownicach

  11 II 2017 r. w SP nr 2 rozegrano II Rodzinny Amatorski Turniej Szachowy. W kategorii open zwyciężyli panowie Ciskowie – Kamil z klasy I c oraz jego tato Marek. W klasyfikacji rodzeństw najlepszy był zespół tworzony przez Dominikę Borek z II c i jej brata Pawła.

Czytaj więcej »

Szachy w Józefowie

  8 II 2017 r. rozegrano II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Józefowa. Zwyciężyła Dominika Borek, druga była Anna Sujko, a trzecia Anna Kamińska, wszystkie uczą się w naszym gimnazjum.

Czytaj więcej »

Na memoriale Łobejki

  9 XII 2016 r. w Lublinie rozegrano IX Memoriał Szachowy Marka Łobejki. W kategorii juniorów do lat 14 zwyciężył nasz pierwszoklasista - Kamil Cisek. Wśród juniorek Dominika Borek zdobyła drugie, Anna Kamińska trzecie, a Anna Sujko czwarte miejsce.

Czytaj więcej »

Złoto w gimnazjadzie!

  29 XI 2016 r. w Aleksandrowie k. Biłgoraja została rozegrana Wojewódzka Gimnazjada w Szachach Drużynowych. Drużyna w składzie: Kamil Cisek, Filip Przyczyna, Natalia Madej, Dominika Borek wywalczyła złoty medal w znakomitym stylu, wygrywając wszystkie mecze! To jest klasa!

Czytaj więcej »

Gimnazjada w pływaniu

  W środę 16 XI 2016 r. na krytej pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Zamościu odbyła się Gimnazjada Rejonowa w Pływaniu Drużynowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy reprezentujący naszą szkołę uplasowali się na 4. miejscu.

Czytaj więcej »

O Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lubelski

  13 listopada 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Podhorcach rozegrano III Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Lubelski. Wśród dziewcząt do lat 14 zwyciężyła Dominika Borek, wyprzedzając Annę Sujko, obie są uczennicami naszego gimnazjum.

Czytaj więcej »

Na mistrzostwach województwa w szachach

  29 X 2016r.  w Lublinie na mistrzostwach województwa w szachach błyskawicznych tytuł wicemistrza województwa wywalczył Kamil Cisek. 30 X w szachach szybkich P-15 zdobył medal brązowy.

Czytaj więcej »

Po raz siódmy najlepsi w województwie!

  26 X 2016 r. w Janowie Lubelskim odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2015/2016. Nasze gimnazjum już po raz siódmy zwyciężyło w tej rywalizacji i stanęło na najwyższym podium wśród gimnazjów województwa lubelskiego!

Czytaj więcej »

Wspaniałe zwycięstwa!

  25 X 2016 roku na miejskim stadionie w Tomaszowie odbył się wojewódzki finał sztafetowych biegów przełajowych dziewcząt i chłopców. Drużyny dziewcząt i chłopców Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim wywalczyły I miejsca, co dało im awans na Mistrzostwa Polski.

Czytaj więcej »

Prestiżowe zwycięstwo Kamila

  Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Szachach w grupie juniorów wygrał Kamil Cisek - uczeń klasy I c naszego gimnazjum.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Facebook